Českosaské Švýcarsko – podzimní fotosklizeň

Těžko najdete lepší místo na focení podzimu.  Po členité krajině se po ránu plazí mlhy a když máte kliku, vyleze sluníčko a kouzlí působivé světelné efekty. Ani zatažená obloha není na škodu. Mezi skalami protéká říčka Kamenice, která nabízí spoustu nádherných míst s peřejemi, vodopády a kameny posetými popadaným listím.

7 Comments

 1. Vojta Komárek

  1. 12. 2016 at 17:17

  Dobrý den, studuji filmovou režii na FAMU a připravuji krátký film, pro který hledám podobnou lokaci, jako je na této fotce.
  Prozradil byste mi prosím, kde se ruina nachází?

  https://www.flor.cz/blog/wp-content/uploads/ruina.jpg

  Mockrát děkuji, Vojta K.

 2. Roman Flössler

  1. 12. 2016 at 18:54

  Dobrý den, na to už si bohužel nevzpomenu, náhodou jsme ji zahlédli po cestě autem. Doporučuji zapátrat na satelitní mapě, je kousek od silnice. Myslím, že není daleko od Hřenska – na české straně.

 3. Vojta Komárek: bez záruky, ale je to na konci obce Ružová https://mapy.cz/

 4. Pokud můžete Romane, přepošlete prosím odkaz tazateli, děkuji

 5. Jinak pro mě je Č.Š. velká sdcovka. Nachodily jsem tam s přítelkyní už 100ky km, brzo ráno na východ, po tmě ze západu… S těžkou technikou vč. stativu, ale takovéhle fotky zatím většinou nemám. Máme smůlu na počasí a pokud se zadaří, pan fotograf (já) nemá nalazeno, nebo nezvládl postproces. Hezký fotky, hezky jsem si pokoukal

 6. Věra Schmidtová

  15. 3. 2018 at 22:29

  Dobrý den,prohlédla jsem si České Švýcarsko a jsem okouzlená,nadšená,jako bych se toulala tou nádherou s vámi,děkuji za překrásný zážitek.

 7. Nevím sice zda bych to stihl podrobně prostudovat a vyzkoušet v udaném čase, ale každopádně je to sympatický materiál, který může posloužit též k občasnému připomenutí toho, na co při focení často zapomínáme. Myslím, že autorovi náleží poděkování. A.K.

Napsat komentář - uvítám váš názor

Váš email nebude publikován.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotogalerie: