Chceš pokecat o focení, účastnit se foto výletů a poznat podobně nadšené fotografy? Právě hledáme nové lidi do našeho fotoklubu Foton Hradec Králové. V poslední době nám hodně ubylo aktivních členů (práce, rodina), takže bychom rádi oživili dění ve fotoklubu. Jedinou podmínkou je fotografické nadšení. Vůbec nevadí, když fotit teprve začínáš, rádi poradíme.

foceni-na-jestedu

Akce fotoklubu Foton – focení východu slunce na Ještědu

Jak fotoklub funguje?

Jsme spíš parta kamarádů, které baví focení. Fotoklub Foton není žádná organizace, neplatí se členství, není povinná účast. Scházíme se v salonku restaurace A-sport, kde diskutujeme nad fotkami a také plánujeme různé akce – focení přírody, modelek, architektury, urbexu, návštěva foto výstav.

Tento týden jedeme fotit závody psích spřežení Šediváčků long. Pak je v plánu zimní Sněžka. Pravidelně jezdíme fotit podzim do Českosaského Švýcarska. Občas vyjedeme i do zahraničí,  fotili jsme polární záři na Lofotech a nebo architekturu a urbex v Berlíně. Hodně zajímavé bylo focení modelek v dole Michal. Míváme pravidelnou výstavu fotografií na zámku Sloupno.

Profily členů fotoklubu jsou k vidění na našem webu Fotonhk.cz. Téměř všem nám je mezi 30 a 40 lety, každý máme jinou profesi. Osazenstvo fotoklubu tvoří především fotografové, rádi bychom to trochu srovnali, uvítáme mezi námi hlavně fotografky.

Je to pro tebe zajímavé? Napiš nám na email