Chceš pokecat o focení, účastnit se foto výletů a poznat podobně nadšené fotografy? Právě hledáme nové lidi do našeho fotoklubu Foton Hradec Králové. V poslední době nám hodně ubylo aktivních členů (práce, rodina), takže bychom rádi oživili dění ve fotoklubu. Jedinou podmínkou je fotografické nadšení. Vůbec nevadí, když fotit teprve začínáš, rádi poradíme.

foceni-na-jestedu

Akce fotoklubu Foton – focení východu slunce na Ještědu

Jak fotoklub funguje?

Jsme spíš parta kamarádů, které baví focení. Fotoklub Foton není žádná organizace, neplatí se členství, není povinná účast. Scházíme se v salonku restaurace A-sport, kde diskutujeme nad fotkami a také plánujeme různé akce – focení přírody, modelek, architektury, urbexu, návštěva foto výstav.

Tento týden jedeme fotit závody psích spřežení Šediváčků long. Pak je v plánu zimní Sněžka. Pravidelně jezdíme fotit podzim do Českosaského Švýcarska. Občas vyjedeme i do zahraničí,  fotili jsme polární záři na Lofotech a nebo architekturu a urbex v Berlíně. Hodně zajímavé bylo focení modelek v dole Michal. Míváme pravidelnou výstavu fotografií na zámku Sloupno.

Profily členů fotoklubu jsou k vidění na našem webu Fotonhk.cz. Téměř všem nám je mezi 30 a 40 lety, každý máme jinou profesi. Osazenstvo fotoklubu tvoří především fotografové, rádi bychom to trochu srovnali, uvítáme mezi námi hlavně fotografky.

Je to pro tebe zajímavé? Napiš nám na email 

Líbí se vám článek? Sdílejte ho s ostatními: