Urbex Praha – opuštěná místa

I mimo historické centrum Prahy je toho spousta k viděni. Obzvlášť pokud pokud patříte k fanouškům urbexu, tedy rádi prozkoumáváte opuštěná místa. Následující místa jsou dobře známá. Pokud máte auto, tak se jejich návštěva dá zvládnout během jednoho dne.

I mimo historické centrum Prahy je toho spousta k vidění. Obzvlášť pokud patříte k fanouškům urbexu, tedy rádi prozkoumáváte opuštěná místa. Následující místa patří mezi vizuálně nejzajímavější urbex lokality, které lze v Praze najít.

Stará teplárna na Veleslavíně - industriální prolézačka

Stará teplárna na Veleslavíně – industriální prolézačka

Po rozkliknutí fotek se zobrazí popis jednotlivých míst:

 

Nedaleko od Prahy je Kladno, kde najdete další velmi zajímavý urbex. A to masivní pozůstatky hutě Koněv (Poldi Kladno), kolem kterých vede naučná stezka.

Další tipy na opuštěná místa v ČR: Hřbitov vlaků, Podzemní vodojem, Kostel duchů

Líbí se vám článek? Sdílejte ho s ostatními:

4 Comments

  1. Pokud fandíte urbexu,zrovna jsem objevila novoj soutěž od Canonu..Jestli se vám v šuplíku válí povedené fotky,můžete je využít a vyhrát účast na workshopu s urbex tematikou. Pokud máte zájem,mrkněte na http://www.hledejnovedobrodruzstvi.cz

  2. Rudolf Wysocky

    29. 5. 2016 at 20:58

    No ja taky jsem fanda urbexeru u nas v Nejdku jsou opustenne jesle tak tam chodim

  3. Bohužel musím oznámit, že daná teplárna na daném místě už není, jediné co zbyla je stará sýpka, do které vedou nestabilní schody.

  4. Škoda, že neexistuje :( Rád bych tam zavítal

Napsat komentář - uvítám váš názor

Váš email nebude publikován.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotogalerie: